• Mbështetje Call 13798284602

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Mund Unë kam çmimet e produkteve tuaja?

Mirëpritur. Pls mos ngurroni të na dërgoni një email këtu. Ju do të merrni përgjigje tonë në 24 orë

A mund të shtypura logo / website / emrin tonë kompanisë për produktet?

Po, ju lutem këshillojë madhësinë dhe Kodi Pantone i logos.

Çfarë është koha të çojë për qëllim të rregullt?

3-20 ditë pas rendit konfirmuar, detaje data e dorëzimit duhet të vendoset në bazë të
sezonit të prodhimit dhe sasisë së rendit.

Mund të merrni një zbritje?

Po, për sasinë e rendit më shumë se 500 copë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë çmimin më të mirë.

A inspektojë produktet e përfunduar?

Po, çdo hap e prodhimit dhe produktet e përfunduar do të dalë inspektim nga departamenti QC para se të anijeve.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat !