Crystal Glue Card - China Dongguan Mk Smart Card
 • Mbështetje Call 13798284602

Crystal Glue Card

Përshkrim i shkurtër:

Material: PVC Printing: 4C offset printing,silkscreen printing,thermal transfer,UV printing,digital printing etc. Features and options: hole punching,serial number printing,grossy or frosted surface,matte finished,embossing,signature panel,barcode,do encoding,hologram,silver/gold/black hot stampping,inkjet&scratch off panel and so on or based on customer’s design. Card Specifications Card type RFID card/smart card/contact IC card/magstrip card/ID card Material: PVC/PAPER/ABS/...


 • FOB Çmimi: US $0.01 - 9,999 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1000 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 20000000 Piece/Pieces per Month
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L/C,T/T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Materiali : PVC

  Shtypi : 4C shtypjen kompensuar, shtypje silkscreen, transferimin termike, shtypjen UV, shtypje digjitale etj

  Karakteristika dhe opsione: punching vrimë, shtypjen numrin serial, grossy ose sipërfaqe të mbuluar me brymë, matte përfunduar, embossing, panel nënshkrim, barcode, të bëjë kodimit, hologramin, argjendi / ari / e zezë stampping të nxehtë, boje dhe heq panel dhe kështu me radhë, ose bazuar në dizajnin e konsumatorit .

  Specifikimet Card
  lloj kartë kartën RFID / kartë smart / kontaktoni IC card / kartë magstrip / kartë identiteti
  materiali: PVC / letër / ABS / PET / PS / Anti-metalike Tërheqja Material / Epoxy / Silicone 
  Size: ISO CR80 Standard: 85.5 * 54mm, ose përshtatur
  Trashësia: standarde Kartë krediti: 0.76mm
  standarde card RFID: 0.86mm
  Kontakt IC card Standard: 0.81mm, 
  0.3mm ~ 1.8mm sipas kërkesës tuaj
  Patate dhe frekuenca LF (125KHz) ISO 125KHz, TK4100 / EM4100 / EM4102 / EM4200, EM4305,
  T5577 / T5567 / T5557 karta RFID afërsisë
  HF (13.56MHz) ISO 14443A: 
  klasik 1k, 4K, FM08, Ultralight, Ultralight C, Ntag203, 
  DESFire EV1 2K / 4K / 8m
  ISO15693:
  I CODE 2, I CODE SLI, I CODE SLI-X, Tag-IT TI2048 / TI256.
  UHF (860z-960MHz) ISO18000-6B: UCODE HSL
  ISO18000-6C: huaj H2 / H3, Impinj, U CODE G2
  cikli i Shkruaj 100000 koha
  Distanca Reading LH, HF (1-10cm) Deri në antenë, mjedisi, madhësia, materiale etj
  UHF (sipër 3 m)
  vepra artizanale CMYK kompensuar shtypjen, shtypjen mëndafshi-ekran, shtypje termike, shtypje Digit, shirit magnetik.
  Barcode / QR code, Golden / argjendi hot-vulosje, panel Nënshkrimi, shtypjen numër Series, 
  shtypjen UV, shtypjen numër UID, gdhend lazer, QR code etj
  Shkëlqim, Matt, të përfundojë me krem, transparent
  Aplikimet Transporti publik (kartë Metro, Bus IC card etj)
  menaxhimin Access, biletave Event, Gaming, Siguri dhe Identifikimit
  paketim Për kartën standarde (85.5 * 54 * 0.86mm):
  kutia e brendshme: 215 cm 90 x 55mm (200pcs / kuti), kartoni: 485 x 230 cm 305mm (25boxes / CTN)
  Standard peshë kartë Madhësia (për referencë vetëm): 1.000 copë është për 6 kg
  mënyrë paketim mund të sipas kërkesës tuaj
  mostrat Mostrat e lira janë në dispozicion sipas kërkesës
  mohim Foto paraqitje është vetëm për referencë tuaj të produktit tonë.
  Të gjitha në lidhje me të drejtat e pronësisë intelektuale të markës tregtare i takon tregtisë kompanitë shenjë.

  Kompania e Informacionit

  KUSH JEMI NE?

  Emri ynë është Dongguan CITY MK SMART CARD CO, LTD, (Paraardhësi:.. Dongguan besuar Smart Card CO, LTD,).. i cili u gjet në maj të vitit 2011. MK Smart Card është një sipërmarrje të teknologjisë së lartë të integruar R & D, prodhimin dhe marketingun .

  KU JEMI?

  MK SMART CARD ndodhet në Chang'an qytetit Dongguan City, i cili është ngjitur me Shenzhen, Zhuhai, Guangzhou. Me një vend të veçantë, ajo merr vetëm 20 minuta për të Aeroportit Shenzhen nga fabrika kartë MK.

  Ajo që ne kemi?

  MK SMART CARD është një shkallë të madhe prodhues card profesional ka investuar më shumë se 20 milion RMB për t'u angazhuar prodhimin me cilësi të lartë kartë smart, me një kapacitet mujor prej 10 milion copë zbukurim linjë prodhimi, HEIDELBERG makinë shtypi nga Gjermania, makinë automatike CTP nga Japonia, automatike chip makinë zbulimin, për të siguruar kartë smart me të dhëna të sakta dhe në përputhje me pamjen dizajn origjinal.

  Si dhe investimeve të lartë në hardware e prodhimit, ne fokusohemi në menaxhimin e ndërmarrjes. Me menaxhimin e EPR dhe standarde 7 fillimit, ne kemi një ekip të lartë të efektshme të punës prej 200 punëdhënësve. Tani ne të marrë licencën e prodhimit, ISO 90001, certifikatën e integruar qark nga qeveria.

  01

  Varg ynë produkt përfshirë kontaktit / contactless kartë IC, kartë identiteti, karta M1, kartë RFID, Philips S50 / S70, 4442 / SLE5542, 4428 / SLE5528, fshehėn, T5577, seri Atmel e kartës chip, CPU chip card, kartë multi-frekuencave , kartë përbërë, tag RFID, karta kryesore, kartë distancë, Card promixity, RF kartë, kartë pronari, kartë frekuentimin, karta vlera, kartë video, kartë VIP, karta anëtarësimi, kartë zbritje, kartë besnikëri, karta rimbushëse, karta të ndryshme në formë, kartë garanci, kartë magnetike shirit, kartën e sigurimit mjekësor, kartë barcode, karta telekomit, kartë kampus, kartë foto, etj të cilat janë përdorur gjerësisht në autostradë, dietë, financiare, tregtare, bukuri, telekomunikacionit, postës dhe telekomunikacionit, tatimet, kujdesin shëndetësor , sigurimi, transporti dhe fusha të tjera. 

  02

  Paketim dhe Shipping

  03

  Paymnents

  04


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat !