• Mbështetje Call 13798284602

Rreth nesh

-Kush jemi ne? -

Emri ynë është Dongguan CITY MK SMART CARD CO, LTD, (Paraardhësi:.. Dongguan besuar Smart Card CO, LTD,).. i cili u gjet në maj të vitit 2011. MK Smart Card është një sipërmarrje të teknologjisë së lartë të integruar R & D, prodhimin dhe marketingun .

-Ku jemi?-

MK SMART CARD ndodhet në Chang'an qytetit Dongguan City, i cili është ngjitur me Shenzhen, Zhuhai, Guangzhou. Me një vend të veçantë, ajo merr vetëm 20 minuta për të Aeroportit Shenzhen nga fabrika kartë MK.

-Çfarë Kemi? -

MK SMART CARD është një shkallë të madhe prodhues card profesional ka investuar më shumë se 20 milion RMB për t'u angazhuar prodhimin me cilësi të lartë kartë smart, me një kapacitet mujor prej 10 milion copë zbukurim linjë prodhimi, HEIDELBERG makinë shtypi nga Gjermania, makinë automatike CTP nga Japonia, automatike chip makinë zbulimin, për të siguruar kartë smart me të dhëna të sakta dhe në përputhje me pamjen dizajn origjinal.

Si dhe investimeve të lartë në hardware e prodhimit, ne fokusohemi në menaxhimin e ndërmarrjes. Me menaxhimin e EPR dhe standarde 7 fillimit, ne kemi një ekip të lartë të efektshme të punës prej 200 punëdhënësve. Tani ne të marrë licencën e prodhimit, ISO 90001, certifikatën e integruar qark nga qeveria.

Varg ynë produkt përfshirë kontaktit / contactless kartë IC, kartë identiteti, karta M1, kartë RFID, Philips S50 / S70, 4442 / SLE5542, 4428 / SLE5528, fshehėn, T5577, seri Atmel e kartës chip, CPU chip card, kartë multi-frekuencave , kartë përbërë, tag RFID, karta kryesore, kartë distancë, Card promixity, RF kartë, kartë pronari, kartë frekuentimin, karta vlera, kartë video, kartë VIP, karta anëtarësimi, kartë zbritje, kartë besnikëri, karta rimbushëse, karta të ndryshme në formë, kartë garanci, kartë magnetike shirit, kartën e sigurimit mjekësor, kartë barcode, karta telekomit, kartë kampus, kartë foto, etj të cilat janë përdorur gjerësisht në autostradë, dietë, financiare, tregtare, bukuri, telekomunikacionit, postës dhe telekomunikacionit, tatimet, kujdesin shëndetësor , sigurimi, transporti dhe fusha të tjera.WhatsApp Online Chat !