• повик за поддршка 13798284602

Контактирајте не

MK SMART CARD

адреса

Бр 902, кат 9, Changlian Во. Bldg., Бр 168, Zhenan Запад патот, Xiabian заедница, Chang'an Таун, Dongguan Гуангдонг Кина

Е-пошта

телефон

Тел: 0769-82280165

Факс: 0769-82280164

CELLPHONE: 0086-13798284602(Toni)

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !