• повик за поддршка 13798284602

за нас

-Кои сме ние?-

Нашето име е Dongguan Сити МК Смарт картичката СД, Ltd, (претходник.. Dongguan доверба на смарт картички СД, Ltd,).. Кој беше пронајден во мај 2011 година MK Смарт картичката е R високо-технолошки претпријатие интегрирање & D, производство и маркетинг .

-Каде сме?-

MK паметна картичка се наоѓа во Chang'an TOWN Dongguan Сити, кој е во непосредна близина на Шенжен, Zhuhai, Гуангжу. Со единствена локација, тоа трае само 20 минути на аеродромот SHENZHEN од фабриката MK картичка.

-Што имаме? -

MK картичката е голем размер производителот професионална картичка има инвестирано повеќе од 20 милиони јени да се вклучат производство на високо квалитетни паметна картичка, со месечен капацитет од 10 милиони парчиња апликација линија за производство, Хајделберг печатење машина од Германија, автоматска машина за CTP од Јапонија, автоматски чип за откривање на машина, за да се осигура паметна картичка со точни податоци и конзистентен изглед со оригиналниот дизајн.

Како и високи инвестиции во производство на хардвер, ќе се фокусира на претпријатие за управување. Со EPR управување и 7 почеток стандард, имаме високо ефикасна работна тим од 200 работодавците. Сега ние се добие лиценца за производство, ISO 90001, интегриран сертификат коло од владата.

Нашата палета на производи, вклучувајќи контакт / бесконтактен IC карта, лична карта, М1 картичка, РФИД картичка, Philips S50 / S70, 4442 / SLE5542, 4428 / SLE5528, прикриен, T5577, ATMEL серија на чип-картичка, процесорот чип-картичка, мулти-фреквенција картичка , композитни картичка, РФИД таг, клуч картичка, далечина картичка, promixity картички, RF картичка, сопственик картичка, присуство картичка, вредност картичка, видео картичка, ВИП картичка, членска карта, попуст картичка, картичка за лојалност, нула картички, различни во облик на картичка, гаранција картичка, магнетна лента картичка, здравствено осигурување картичка, баркод картичка, телеком картичка, кампус картичка, фото картичка, итн, кои се широко се користи во автопат, исхрана, финансиски, комерцијални, убавина, телекомуникации, пошта и телекомуникации, оданочување, здравствената заштита , осигурување, превоз и други области.WhatsApp Online Chat !