• повик за поддршка 13360644989
 • Автоматско картичка удирање машина

ние нудиме Модни додатоци на попуст

Како и високи инвестиции во производство на хардвер, ќе се фокусира на претпријатие за управување. Со EPR управување и 7 почеток стандард, имаме високо ефикасна работна тим од 200 работодавците. Сега ние се добие лиценца за производство, ISO 90001, интегриран сертификат коло од владата.

РФИД технологијата е безбедна и Приватни?

За жал, не многу често во системите на кои потрошувачите веројатно ќе бидат изложени. Секој со соодветно опремени скенер и блиски пристап до уредот за РФИД може да го активирате и да прочитате содржината. Очигледно, некои проблеми се поголеми од другите. Ако некој оди од вашата торба на книгата ...
РФИД технологијата е безбедна и Приватни?

Како Автор е на книгите РФИД

How does RFID work? A Radio-Frequency IDentification system has three parts: A scanning antenna A transceiver with a decoder to interpret the data A transponder – the RFID tag – that has been programmed with information. The scanning antenna puts out radio-frequency signals in a rel...
Како Автор е на книгите РФИД

Што е РФИД?

РФИД се залага за радио-фреквенција за идентификација. Акронимот се однесува на мали електронски уреди кои се состојат од мал чип и антена. Чип обично е способен за вршење 2.000 бајти на податоци или помалку. Уредот за РФИД служи на истата цел како и еден бар код или магнетна лента на грбот ...
Што е РФИД?
20130429141832533253
linkioc09
linkioc08
linkioc06
linkioc07
linkioc05
linkioc04
linkioc02
linkioc03
linkioc01
 • фабрика турнеја

  фабрика турнеја

 • Вести

  Вести

 • Контактирајте не

  Контактирајте не


WhatsApp Online Chat !